Обмін та повернення

Обмін та повернення товару здійснюється у суворій відповідності до Закону України "Про захист прав споживачів". При цьому клієнту повертається лише вартість товару та утримується вартість витрат на доставку.

Товар можна повернути тільки протягом 14 днів з дня покупки, якщо:
товар перебуває у тому вигляді, у якому було доставлено;
товар не був у вжитку, збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, не пошкоджена упаковка;
пред'явлено документ, що підтверджує факт, дату та умови купівлі товару у продавця;
товар не входить до списку товарів, що не підлягають обміну або поверненню, затверджений Кабінетом Міністрів України.


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №172 від 19 березня 1994 р. щодо реалізації окремих положень закону України "Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню: продовольчі товари товари медичного призначення: лікарські препарати та прилади для лікування тварин, медичний одяг, попони, бандажі і т.п. предмети гігієни, м'які або надувні іграшки; гребінці, інструменти для грумінгу панчішно-шкарпеткові вироби


До продовольчих товарів відносяться всі товари, які можна застосувати у їжу.

Продукти харчування не можуть бути повернені або поміняні на інший продукт, якщо вони просто Вас не влаштували як покупця, або Ви передумали брати саме цей продукт після покупки.

Продовольчі товари можуть бути повернені або обміняні, якщо Ви виявили у них суттєві недоліки та порушення норм та вимог закону.
Telegram
Mail