Акції та знижки Зареєстрованим клієнтам

Товари для тварин у зоомагазині Сита Морда


Сита морда: зоомагазин для задоволених вихованців

Спілкування з домашніми тваринами сповнене емоцій та вражень. Вихованці не вміють лестити і обманювати, вони щирі у своїй любові до господаря і приносять у життя власників непідробне задоволення. Бажання дати максимум турботи істотам, які стали членами сім'ї – цілком зрозуміло і не потребує докладання величезних зусиль. Тим більше, сьогодні купити будь-які зоотовари дуже просто.

Відвідайте інтернет магазин зоотоварів

В інтернет-магазині зоотоварів «Сита морда» у Дніпрі (з доставкою до Києва та інших міст України) власники домашніх тварин знайдуть усі ті товари, які можуть знадобитися для догляду, годівлі, ігор із вихованцем. Причому ми передбачили всі можливі побажання наших клієнтів і включили в асортимент продукції на сайті різні позиції. Серед них:

  • корми;
  • посуд;
  • амуніція;
  • лежанки;
  • одяг;
  • перенесення;
  • вольєри;
  • гігієнічні засоби;
  • вітаміни та ін.

Собаки, кішки, птиці, рептилії, земноводні, гризуни, фретки – кожен із видів, який у більшості випадків утримують будинки, має свої капризи та потреби. Невеликі звірята потребують клітин і тераріумів, пухнасті улюбленці – м'яких лежанок і сумок для перенесення. Затяті любителі акваріумістики знають, як багато товарів необхідно для догляду за, здавалося б, простими рибками! А якщо в господарстві є коні – то перелік необхідного обладнання та обладнання збільшується в рази.

Наша компанія пропонує купити товари і для маленьких гризунів – хом'ячків, щурів, і для популярних кішечок і собак, і для рідкісних представників фауни . В асортименті продукції – товари для великих тварин, догляд для коней, спеціальне харчування та добавки для гармонійного розвитку тварини, незалежно від її виду, габаритів, віку.

У магазині зоотоварів «Сита морда» представлена продукція від виробників, завдяки чому наші ціни завжди залишаються привабливими для клієнтів. Ми не продаємо сумнівний та неперевірений товар. На сторінках маркету – тільки ті продукти, в яких ми впевнені і наші постійні відвідувачі. Це – пропозиції від лідерів ринку зоопродукції: харчування, засоби догляду, лікувальні препарати, аксесуари, іграшки. Кожен із розділів магазину створений для того, щоб зробити життя домашніх тварин та їх компаньйонів простим і безпроблемним.

Зоомагазин Сита морда: шопінг з комфортом

Поява вихованця в будинку завжди пов'язана з великими витратами . Придбання кошеня та цуценя тягне за собою витрати на миски та напувалки, підстилку, туалет та наповнювач для нього, вакцини, щітки, нашийники-повіді, іграшки, засоби для обробки від паразитів. У будинку акваріуміста завжди є ціла низка склянок і флаконів із знезаражуючими речовинами, тести для води, декорації для оформлення ємності. Який би звірятко не привернув увагу людини – це завжди дорого! Хочете знизити витрати – купуйте товари через Інтернет.

Головна особливість онлайн шопінгу – відсутність переплат та націнок. Не менш привабливою виглядає і доставка по Дніпру, а також відправка зоотоварів до інших регіонів, у тому числі до Києва, Новою поштою.

Для тих, хто тільки починає шлях зоолюбителя – кваліфікована допомога наших консультантів. Зв'яжіться зі спеціалістом магазину за допомогою онлайн-чату або по телефону і дізнайтеся всю інформацію про товар, що зацікавив вас.

Шопінг з комфортом допоможе впоратися з фінансовими та фізичними складнощами при появі в будинку тварини. Нехай морди ваших вихованців завжди будуть ситі та задоволені! З нами досягти бажаного набагато простіше.

Telegram
Mail